Idolul nenumarator generatii, fermecatoarea Angela Similea revine in atentia fanilor. Pentru ca indragita solista va lansa un nou album cu cele mai frumoase piese la casa de discuri Euro Star. Evenimentul va avea loc la Magazinul Muzica din Bucuresti miercuri pe 24 aprilie iar evenimentul va fi prezentat de indragitul Octavian Ursulescu. Se vor lansa doua duble albume ale indragitei interprete dar si compozitorul Marius Teicu va avea o surpriza pentru fanii sai. La cei 72 de ani ai sai, Angela Similea a colaborat la un album cu Ovidiu Komorniyk acum mai bine de 10 ani, insa fanii isi doresc sa o revada pe interpreta lor preferata si sa ii asculte cantecele.


